Üye Ol

Üyelik Sözleşmesi

ÜYE OLARAK KABUL EDİLDİĞİM TAKDİRDE AŞAĞIDA BELİRTİLEN HUSUSLARI KABUL EDİYORUM.

1.  RİTHA ORGANİZASYON LTD. ŞTİ. ‘ NİN BAĞIMSIZ ÜYESİYİM.

2. KENDİ ADIMA BİREYSEL HAREKET EDİYORUM VE 18 YAŞIN ÜZERİNDEYİM.

3. TÜKETİCİ ÜRÜNLERİNİ SATMA İŞİNDE BAĞIMSIZ OLARAK ÇALIŞIYORUM. HERHANGİ BİR AMAÇ İÇİN RİTHA ORGANİZASYON LTD. ŞTİ. NİN BİR ÇALIŞANI VEYA TEMSİLCİSİ DEĞİLİM. ALACAĞIM ÜCRETİN ( YAPACAĞIM SATIŞLAR KARŞILIĞI HAK EDECEĞİM SATIŞ PRİMİNİN ) ÇALIŞMA SAATİME VE ŞANS UNSURUNA DEĞİL, SATIŞA VE EKİP PERFORMANSIMA BAĞLI OLDUĞUNU VE ALACAĞIM ÜCRET İLE İLGİLİ STOPAJ DAHİL OLMAK ÜZERE HER TÜRLÜ VERGİLERİN TARAFIMA AİT OLDUĞUNU KABUL EDİYORUM.

4. TÜM ÜRÜN ALIMLARINI SİPARİŞLERLE BİRLİKTE EĞER VARSA VERGİ DAHİL OLMAK ÜZERE KREDİ KARTI İLE VEYA ŞİRKET HESABINA BANKA HAVALESİ  ŞEKLİNDE ÖDEYECEĞİM.

5. ÜYE VE RİTHA ORGANİZASYON LTD. ŞTİ. ARASINDA ÇIKABİLECEK HER TÜRLÜ UYUŞMAZLIKLARDA, T.C. KANUNLARININ GEÇERLİ OLDUĞUNU VE DENİZLİ MAHKEMELERİNİN SELAHİYETLİ OLDUĞUNU ŞİMDİDEN KABUL EDİYORUM.

6. RİTHA ORGANİZASYON LTD. ŞİRKETİNİN; TÜM ÜRÜNLERİ İÇİN FİYAT, PRİM, KAZANÇ, MARKETİNG VB. KONULARDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKI SAKLIDIR.

7. BAĞIMSIZ ÜYELER PRİMLERİNİ ŞİRKET İLKELERİ DOĞRULTUSUNDA MEVCUT MARKETİNG SİSTEMİNE GÖRE ALACAKLARDIR.

8. PRİMLER VE KARİYER İNDİRİMİ, KDV HARİÇ FİYAT ÜZERİNDEN HESAPLANIR.

9. PRİMLER ÇALIŞILAN AYIN SON İŞ GÜNÜNÜ TAKİP EDEN AYIN 20-25’ İ ARASINDA ÖDENİR.

10. 2 PUAN ÜZERİNDEKİ SATIŞLARDA KARGO BEDELİ RİTHA ORGANİZASYON LTD. ŞTİ. TARAFINDAN KARŞILANIR.

11. RİTHA ORGANİZASYON LTD. ŞTİ.‘NE ÜYE OLARAK İNDİRİMLİ ÜRÜN ALMA HAKKI KAZANIRKEN, BU İNDİRİM ORANLARI RİTHA ORGANİZASYON LTD. ŞTİ.’NİN NETWORK MARKETİNG SİSTEMİ İÇERİSİNDE KENDİ OLUŞTURDUĞU KARİYERLE ADLANDIRILIR.

12. BU KARİYERLER; %10, %15, %21, ÖNCÜ YARDIMCISI %27, ÖNCÜ %33 ORANINDADIR. VERİLEN BU KARİYERLER  HERHANGİ BİR UNVAN, YETKİ, TEMSİL HAKKI DEĞİLDİR. ÜYELERİN YAPTIKLARI HER TÜRLÜ HUKUKİ İŞLEM VE HUKUKİ FİİL, SÖZ, DAVRANIŞ SADECE O ÜYENİN ŞAHSİ GÖRÜŞÜ VE EYLEMİ OLUP HİÇ BİR ŞEKİLDE RİTHA ORGANİZASYON LTD.ŞİRKETİNİ BAĞLAMAZ. EYLEM VE İŞLEMLERDEN DOĞACAK HER TÜRLÜ İDARİ, HUKUKİ VE CEZAİ SORUMLULUK O ÜYEYE AİTTİR. BU EYLEM VE İŞLEMLER SEBEBİYLE RİTHA ORGANİZASYON LTD.ŞİRKETİ HER HANGİ BİR ŞEKİLDE ZARAR GÖRÜRSE, BU ZARARI YASAL FAİZİYLE BİRLİKTE O ÜYEDEN RUCÜEN TAHSİL ETME HAKKINA SAHİPTİR.

13. ÜYE OLAN ŞAHISLAR, RİTHA ORGANİZASYON LTD. ŞTİ.’DEN İNDİRİMLİ ÜRÜN ALMA HAKKI KAZANAN KİŞİLER OLDUĞUNDAN, İSTEDİĞİ ZAMAN ÜYELİĞİNİ İPTAL ETTİREBİLİRLER. BUNUN İÇİN İSE KENDİSİNE HİÇBİR BEDEL ÖDENMEZ.

14. ÜYELER KENDİLERİNE YENİ ÜYELER OLUŞTURMASI SONUCUNDA AY İÇERİSİNDEKİ ÜYE YAPMA / ÇALIŞTIRMA PERFORMANSLARINA GÖRE PRİM KAZANIRLAR. AKTİFLİK ŞARTINI YERİNE GETİRMEYEN ÜYELER OLUŞTURDUKLARI EKİPTEN HİÇBİR SURETTE PRİM KAZANAMAZLAR.

15. BİR ÜYENİN AKTİF OLABİLMESİ İÇİN BULUNDUĞU AY İÇERİSİNDE %10 KARİYER BİR (1), %15 KARİYER İKİ (2), %21 KARİYER ÜÇ (3), % 27 ÖNCÜ YARDIMCISI DÖRT (4), % 33 ÖNCÜ BEŞ (5)  PUAN AKTİFLİK YAPMA ZORUNLULUĞU VARKEN, BU AKTİFLİK, BULUNDUĞU AY İÇERİSİNDE KENDİ FERDİ ALIMLARIYLA YA DA O AY İÇERİSİNDE YENİ YAPTIĞI ÜYENİN İLK İKİ PUANI EKLENDİĞİ TAKDİRDE GEÇERLİDİR.

16. RİTHA ORGANİZASYON LTD. ŞTİ.’NE ÜYE OLARAK BAĞLANILDIĞINDA FARKLI KARİYERLERE GELİNMİŞ OLSA BİLE ÜYELER KENDİ SEMİNER VE TOPLANTILARINI BİZZAT YAPMAK ZORUNDADIR. RİTHA ORGANİZASYON LTD.ŞTİ. KENDİSİ DÜZENLEMİŞ OLDUĞU SEMİNERLERDE ÜYELER HANGİ KARİYERLERDE OLURSA OLSUNLAR SEMİNER ÜCRETİ ÖDEMEDEN SEMİNERLERDEN YARARLANABİLİRLER. RİTHA ORGANİZASYON LTD. ŞTİ. HANGİ KARİYERDE OLURSA OLSUN HİÇBİR ÜYESİNE EĞİTİM, SEMİNER YAPMALARINDAN DOLAYI AYRICA ÜCRET ÖDEMEZ.

17.ÜYE NUMARASI İLE GİRİŞİ YAPILAN SİPARİŞİMDE BELİRTMİŞ OLDUĞUM UNVAN VE T.C. KİMLİK NUMARASININ DOĞRULUĞUNU BEYAN EDERİM. HERHANGİ BİR YANLIŞ BEYAN HALİNDE RİTHA  TEM. KOZ. ŞİRKETİ  SORUMLU DEĞİLDİR.SORUMLULUK BANA AİTTİR.

18. ÜYE OLDUĞUM TAKDİRDE RİTHA LTD. ŞİRKETİNDEN, BİLGİLENDİRME AMAÇLI HER TÜRLÜ SMS, E-MAİL YA DA FAX GİBİ İLETİŞİM ARAÇLARIYLA GELEN BİLDİRMLERİ KABUL EDERİM. KİŞİSEL VERİLERİMİN İŞLENMESİNİ, SAKLANMASINI VE GEREKLİ KİŞİ YADA KURUMLARLA PAYLAŞILMASINI KABUL EDİYORUM VE RIZAM VARDIR.

19. EŞİMİN YADA AYNI SOYİSMİ TAŞIYAN ÇOCUKLARIMIN (ANNE/BABAMIN), AYNI/BENZER ÜRÜN ÜRETEN HERHANGİ BİR NET WORK SİSTEMİNE SAHİP GERÇEK VEYA TÜZEL KİŞİLİĞE HAİZ   ŞİRKETE   BAŞKA BİR SPONSORA ÜYE OLMADIKLARINI BEYAN EDER, BEYANIMIN AKSİ DURUMDA OLMASI HALİNDE İSE KURMUŞ OLDUĞUM EKİBİM İLE BİRLİKTE DÜZELTMENİN YAPILARAK, UYGULANMASINI KABUL EDERİM.

20. ÜYENİN ÜYELİK SÖZLEŞMESİ MADDELERİNDE BELİRTİLEN KURALLARI UYGULAMASI DURUMUNDA BAĞIMSIZ ÜYE TARAFINDAN YAPILAN HER TÜRLÜ SATIŞTA (E-TİCARET KANALLARI DÂHİL), TÜKETİCİYE HER ŞEKİLDE ÜRÜN VE HİZMET DESTEĞİ SAĞLANACAKTIR.

21. E-TİCARET SİTELERİ ÜZERİNDE YAPILAN SATIŞLARDA, RİTHA’NIN SAĞLAMIŞ OLDUĞU HERHANGİ BİR, İADE- DEĞİŞİM (ÜRÜN İLE İLGİLİ YAŞANAN SORUNLARDA) GARANTİSİ YOKTUR. ŞİRKETİMİZİN MUHATABI ŞİRKETİMİZE ÜYELİĞİ BULUNAN ÜYE/MÜŞTERİSİDİR. BU ŞEKİLDE YAPILAN TÜM SATIŞLARIN SORUMLULUĞU ÜYEYE AİTTİR.

22. SİSTEMİMİZ ÜZERİNDE %33 (ÖNCÜ) KARİYERİNDE İSE AYNI İŞ KOLU OLMASI NEDENİ İLE FARKLI BİR NETWORK MARKETİNG FİRMASINDA ÜYELİK KAYDI BULUNAMAZ. AKSİ DAVRANIŞININ TESPİTİ HALİNDE ÜYELİĞİ FESİH EDİLİR.

23. RESMİ WEB SİTEMİZ OLAN “ www.ersag.com.tr “ADRESİ DIŞINDA, SOSYAL MEDYADAN VE DİĞER SATIŞ PLATFORMLARINDAN (FACEBOOK, İNSTAGRAM, LETGO,  N11, HEPSİ BURADA, TRENDYOL VB.) TEMİN EDİLEN ÜRÜNLERİMİZ İÇİN, ŞİRKETİMİZİN SAĞLAMIŞ OLDUĞU HERHANGİ BİR İADE-DEĞİŞİM GARANTİSİ YOKTUR.

24. RİTHA ÜRÜNLERİNİN, RİTHA ŞİRKETİNİN RESMİ WEB SİTESİNDEKİ YAYIMLANAN HUSUSLAR DIŞINDA VE AYRICA  İLGİLİ BAKANLIKLARIN YAYINLADIKL​ARI TALİMATLARI VE YÖNERGELERİ VE HER TÜRLÜ MEVZUAT DIŞINDA REKLAMINI VE TANITIMINI YAPMAYACAĞIMI KABUL VE TAAHHÜT EDİYORUM.

 

   * 6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNUNUN 10. MADDESİ İLE AYDINLATMA YÜKÜMLÜLÜĞÜNÜN YERİNE GETİRİLMESİNDE UYULACAK USUL VE ESASLAR HAKKINDA TEBLİĞ KAPSAMINDA VERİ SORUMLUSU SIFATIYLA RİTHA  TEMİZLİK VE KOZMETİK ÜRÜNLERİ PAZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. TARAFINDAN HAZIRLANAN ÜYE AYDINLATMA METNİ’Nİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

     * ÜYE AÇIK RIZA METNİNİ ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

    RİTHA’ ŞİRKETİNE  ÜYE/MÜŞTERİ OLDUKTAN SONRA BU TÜRLÜ SATIŞLARI YAPMAYACAĞIMA,  BU TAAHHÜDÜME AYKIRI HAREKET ETTİĞİM  ŞİRKET TARAFINDAN TESPİT EDİLDİĞİNDE ŞİRKET KAYITLARINI DELİL OLARAK KABUL ETTİĞİMİ VE HAKKIMDA AÇILACAK TÜM YASAL DAVALARI ŞİMDİDEN KABUL ETTİĞİMİ, ÜYELİK BAŞVURUMU ŞİRKET İLKELERİ HAKKINDA VE BU KONULARDA BİLGİLENDİRİLMİŞ OLARAK VE TAMAMEN KENDİ ÖZGÜR İRADEMLE YAPTIĞIMI  BEYAN, KABUL VE TAAHHÜT  EDERİM.