1. Anasayfanın sağ üst köşesinde butonundan giriş yapınız. "Üye ol" butonuna basınız.

2. Açılan sayfadaki "üyelik sözleşmesini" okuyup ‘’devam et’’ butonuna basınız.

3. Açılan sayfada ilk olarak sponsor bilgisini doldurmanız gerekir. Üyelik sistemiyle çalıştığımız için herkes birbirine bağlı olarak çalışır. direkt şirkete bağlı çalışma söz konusu değildir. Sistemimizde sizi işimize davet eden, işimizi tanıtan, anlatan, bilgilendiren kişiye sponsor denir. Sponsor numarasını bilmeyen ve bu konuda detaylı bilgi edinmek için müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.(444 36 94)

4. Kişisel bilgileri eksiksiz ve büyük harfle  doldurmanız gerekir.

5. Tc kimlik numarasında doğrulama sistemi mevcut olduğu için yanlış yazmanız yada daha önce kullanılan bir numarayı yazmanız halinde sistem üyeliğinizi kabul etmeyecektir.

6. Yurt dışından üye kaydı yapan kişilerde, TC kimlik numarası olmayanlar için bu bilgiyi doldurmaları zorunlu değildir. TC yerine pasaport numarasını yazabilirler.

7. Doğum tarihi bilgisi, doğum günlerinizde sürpriz hediyelerden yararlanabilmek adına gerekli bilgidir.

8. Parola bilgilerini doldurunuz. Üyeliğiniz tamamlandıktan sonra yapacağınız her türlü işlemde üye numarası ve parolanızı girmeniz gerekmektedir. Bu nedenle parolanızı akılda kalacak şekilde rakam ve harflerden karışık olacak şekilde oluşturabilirsiniz.

9. Bulunduğunuz İl ve İlçe'yi mutlaka seçmeniz gereklidir.

10. Telefon numaranız zorunlu bilgidir mutlaka iletişim için doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekir. Cep telefonu bilginiz yetersiz ise kargo ile ulaşımda yada özel durumlarda mesajınız iletilemez. Telefon bilgilerini yazarken başa ‘’0’’ yazmadan ve aralarda boşluk bırakmadan 10 haneli rakamı yazmanız gerekmektedir.

11. Bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra ‘’Kayıt Ol ‘’ butonuna basınız. Belirttiğiniz cep telefon numarasına "Doğrulama ve Aktivasyon Kodu" gelecektir. Gelen kodu yazdıktan sonra, üye kaydınız başarıyla tamamlanmıştır. Verdiğiniz cep telefonuna üye numaranız mesaj olarak gelecektir.

12. Bundan sonraki işlemlerde bu üye numarası ve belirlediğiniz parolayla sisteme giriş yapabilirsiniz.

Ersağ Ailesine Hoşgeldiniz.

Sana neden başardığını değil,

nasıl başardığını soracaklardır.

Bekir SARI
Yönetim Kurulu Başkanı

“ ERSAĞ Biorezonans ile yeni bir hayat, umut dolu hayat hikayeleri... ”

Detay »

“ Ersağ Yardımlaşma Derneğimizin Web Sitesi ”

Detay »

“ Ersağ Çocuk “

Detay »

“ Ersağ İlaç LTD. ŞTİ. ”

Detay »

“ Ersağ Yağ LTD. ŞTİ. ”